HAKKIMIZDA

2012 Yılında  kurduğumuz şirketimiz 2012’den bu güne Türk Telekom, Vodafone, Turkcell Projelerinde taahhüt işi yapmış olup, fabrika, otel, tarımsal sulama ve güneş enerji santrallerinde bir çok başarılı projeye imza atmış olup trafo tesis kurulumlarını başarıyla sürdürmektedir. Çeşitli alanlarda tüm elektrik işlerinde tecrübemiz ve kalitemiz ile ön plana çıkmaktayız.
 
Adana ve çevre illeri başta olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerinde elektrik taahhüt, bakım ve onarım işlemlerini başarıyla gerçekleştirmeye tüm gücümüzle devam etmekteyiz. Bilgimiz ve tecrübemiz her zaman yolumuzu aydınlatan fenerimiz olmuştur. Kaliteyi ilke edinerek kurulan ve aynı felsefe ile gelişen sanayi kuruluşlarının yanında olabilmek, sanayimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılayabilmek için, taahhüt, proje, mühendislik hizmetleri sunmak amacı ile AYD İletim Enerji Elektrik Tic. San. Ltd. Şti. ailesi olarak aktif olarak hizmet vermekteyiz.
 
Kurulduğu yıllarda yurt içinde projelere başarılı imzalar atan bu nedenle iş yaptığı Kurumların güvenini ve beğenisini kazanan firmamız taahhüt konularında tercih edilir firma olmuştur. AG ve OG projelerine göre komple elektrik ve elektromekanik montajları, her türlü elektrik panoları montajı, malzeme temini ve komple saha montajları, Elektrik enstrüman montaj işleri, genel elektrik ve enstalasyon işleri, Aydınlatma tesisleri kurarak en iyi olmayı hedefleyen, alanında ekonomik, hızlı, güvenilir, dürüst, zamanında çözümler sunan bir firma olmak için çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

Hedefimize ulaşabilmek için firmamız; yenilikçi, gelişmeleri yakından takip eden yapısı ile insan kaynaklarına, araç gereç ve ekipmanına yatırım yaparak konusunda söz sahibi güçlü teknik ve idari kadrosu ile firma sürecini tamamlamış, eğitimli personeli sayesinde kaliteli hizmet sunan saygın bir firma olmayı ilke edinmiştir.

 

VİZYONUMUZ

Müşteri taleplerine tam ve zamanında cevap vermek.
Aldığımız projelerde kaliteyi her zaman ön planda tutmak.
Sektöre bir katma değer sağlamak.
Çalışanlarımıza değer vermek ve eğitimlerle her zaman daha iyiye yönlendirmek.
Yasal mevzuat ve gerekliliklere hakim olarak eksiksiz bir şekilde uymak.
Disiplinden taviz vermemek.